מי אני?

נעים מאוד! אני שני, אימא לסופיה, מורה ליוגה ויוצרת ריטריטים יחודיים בארץ ובעולם. 

 

עולם התנועה, היצירה, כמו גם כתיבה, היו ועדיין חלק בלתי נפרד מחיי, המסבים לי אלומות של אור ונחת, בעיקר לאור מציאות חיים שלעיתים מתהדרת במורכבות מאתגרת. 

היוגה עבורי היא נתיב של חקירה מתמשכת להתבוננות פנימה והחוצה, וגם סוג חוף מבטחים, מרחב שהוא עוגן, המאפשר לי להיות עצמי, ללא שיפוטיות וללא ביקורת, בשאיפה להיות אדם טוב יותר - כלפי חוץ וכלפי פנים - במחשבה ובמעשה.

עבורי, היוגה לא נמצאת רק על המזרון, היא נמצאת בהכל, בכל פעם שיש הרמוניה. היא כמו לב פועם של כל פסיפס החיים שמרכיבים את המציאות שאנו חיים בה. הכתיבה היא תולדה של תחושות עולם שמבקשות ביטוי ושאיפה לחירות פנימית - חיים חופשיים ללא פחד. 

כיום אני מלמדת שיעורים פרטיים, זוגות וקבוצות בשיטת אשטנגה ויניאסה כל יום בסטודיו ייחודי נושם וירוק בצהלה, ת"א. הרקע שלי כרקדנית נתן לי הבנה עמוקה על אליינמנט, דיוק ועבודה נכונה עם הגוף. באמצעות אלמנטים בסיסיים אלה אני מעודדת חופש תנועה כדרך לחופש פנימי, להיות, ליצור, להתבטא, להרגיש טוב וחיוני ביום יום על המזרון ובחיים בכלל. אני מאמינה בגוף ככלי בסיסי, שמאפשר לנו לייצר תהודה והרמוניה בכל מישורי בחיים. 

את ההשכלה שלי בתחום התנועה והיוגה בפרט רכשתי מעולמות הריקוד (מחול מודרני ופלמנקו) ומתרגול יוגה כמעט יום יומי במשך עשור, לרבות קורסים והשלמויות אצל מורים שונים;

אריאן ווד מדרמסללה (אשטנגה סדרה 1), מאיה גרוס (סדרה 1 ו 2) אובי ליפשיץ (ויניאסה) והשתלמויות רבות ומגוונות אצל שירלי כספי, מאיה גרוס (אשטנגה סדרה 2), נוח מאזה, רויטל דהן (יוגה לנשים בהריון) ועוד. סקרנית תמיד להמשיך ללמוד ולהתפתח. 

מתוך תשוקה אמיתית לחלוק ולשתף את העושר והאפשרויות שהיוגה מציעה לכל אחד מאיתנו, פתחתי את ה Yoga Station, תחנת רדיו אינטרנטית בה אני משוחחת עם מומחים מתחום היוגה ומתחומים משיקים שחולקים בנדיבותם הכנה את הידע שלהם. רלוונטי לכל מי שיוגה נמצאת אצלו בלב ורוצה להעמיק ולהכיר את האנשים שמעבירים אותה מקרוב.

בנוסף אני משלבת תכנים ב"לדעת" חלקם מקצועיים חלקם יותר בנימה אישית.

מעת לעת אעלה סרטונים לתרגול אישי בביתכם ב"להתבונן".

באהבה ממני אליכם,

שני

Yoga for Life

"אם מתעוררת באדם הכמיהה, אם הוא מתוודע לגעגוע שבתוכו, אז מתחילה הדרך להתגלות בפניו" אורית סאן גופטה